Zapytania ofertowe
Wygenerowano: 2025-07-18 10:14:14
Wykonanie instalacji elektrycznych dla projektu: „Rozbudowa instalacji elektrycznych i CCTV na Placu Remontowym” - Z76/5/1
Data rozpoczęcia: 2025-08-14 11:00:00 Data zakończenia: 2025-08-21 14:00:00 Termin zadawania pytań (do kiedy?): 2025-08-14 14:00:00
Zamawiający
Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 3
26-052 Nowiny
NIP: 657-00-81-493
Kupiec prowadzący: Witos, Arkadiusz
telefon stacjonarny: -
telefon komórkowy: -
Osoba kontaktowa w sprawach merytorycznych: Witos, Arkadiusz
Treść zapytania

Załącznik nr 6 – Zapytanie ofertowe do przetargu Z101/6/1

 

Wykonanie instalacji elektrycznych dla projektu: „Rozbudowa instalacji elektrycznych i CCTV na Placu Remontowym”

 

 

  1. Opis projektu inwestycyjnego

 

Przedmiotem inwestycji jest budowa instalacji do wstępnego mielenia klinkieru i gipsu  przy użyciu Prasy Rolowej. Instalacja ma docelowo zwiększyć efektywność produkcyjną zakładu "Cementownia Nowiny” w Dyckerhoff Polska Sp. z o. o.

  1. Przedmiot zapytania ofertowego

 

              Przedmiotem niniejszego zapytania ofertowego jest wykonanie instalacji elektrycznych i CCTV dla projektu: „Rozbudowa instalacji elektrycznych i CCTV na Placu Remontowym”. Projekt powinien być realizowany zgodnie z dokumentacją oraz wymaganiami prawa, mającymi zastosowanie dla tego typu przedsięwzięć. 

              Przedmiot zamówienia będzie zgodny z warunkami niniejszego zapytania ofertowego, jeśli będzie spełniał warunki przedstawione w dokumentacji w sposób zgodny lub równoważny. Przedmiot zamówienia nie może mieć parametrów gorszych niż przedstawione w zapytaniu ofertowym. Odpowiedzialność za wyjaśnienie zakresu równoważności zaproponowanych parametrów spoczywa na składającym ofertę.

 

 

  1. Zakres prac / oferty

 

Zakres prac rozbudowy instalacji elektrycznych i wykonania instalacji CCTV Placu Remontowego obejmuje:

 

3.1 Ułożenie kabla zasilającego rozdzielnicę Placu Remontowego ze rozdzielnicy ST03.A400V

 

Należy ułożyć kabel zasilający typu YKXS 5x1x150mm2 ze stacji ST03. Przebieg kabla częściowo w budynku na nowych trasach kablowych i w istniejących studzienkach kablowych. W ofercie należy uwzględnić dostawę drabinek wraz z osprzętem. Ilość  zgodnie z wykazem materiałowym – załącznik nr 8. Wprowadzenie kabla do nowo projektowanej rozdzielnicy Placu Remontowego wymaga ułożenia 2 odcinków rur osłonowych – fi50 oraz fi110 na odcinku około 10mb od studzienki kablowej do RPR. Przy stacji ST03 należy ułożyć odcinek rury osłonowej – fi110 na odcinku od studzienki kablowej do budynku. W tym celu należy wykonać przewiert w ścianie budynku stacji ST03. Rurę osłonową w przejściu do budynku uszczelnić. Kabel od strony stacji ST03 należy wprowadzić i wpiąć na przygotowane terminale w rozdzielnicy ST03.A400V.

 

 

3.2 Prefabrykację i montaż rozdzielnicy głównej Placu Remontowego,

 

W ramach zadania należy sprefabrykować rozdzielnicę nn w wykonaniu i z wyposażeniem według projektu stanowiącego załącznik nr 9 do niniejszego zapytania. Rozdzielnicę zamontować we wskazanym miejscu na konstrukcji metalowej stojącej, na fundamencie betonowym. Lokalizacja nowej rozdzielnicy – załącznik nr 10.

Kabel zasilający oraz kable obwodów odbiorczych wprowadzić do rozdzielnicy przez dedykowane przepusty kablowe (dławiki) i wpiąć na odpowiednie zaciski.

W celu zabezpieczenia rozdzielnicy przed warunkami atmosferycznymi należy wykonać zadaszenie ze ściankami. Daszek powinien mieć długość co najmniej 2 m.

 

3.3 Demontaż istniejącej rozdzielnicy Placu Remontowego,

 

Istniejącą rozdzielnicę stanowiącą główny rozdział energii dla Placu Remontowego należy zdemontować i złożyć we wskazanym miejscu na terenie zakładu. Wszystkie kable obwodów odbiorczych wypiąć i zabezpieczyć. Przygotować do wprowadzenia i podłączenia w nowej rozdzielnicy.

 

3.4 Przepięcie obwodów zasilających ze zdemontowanej rozdzielnicy do nowo zabudowanej,

 

Wszystkie wypięte kable ze zdemontowanej rozdzielnicy wprowadzić do nowej rozdzielnicy i wpiąć na zaciski zgodnie z dokumentacją. Kable jeśli wymagane należy skrócić i ponownie ułożyć na istniejących trasach.

 

3.5 Wykonanie instalacji elektrycznej Zestawu Gniazd Siłowych – 12 kpl

 

Wzdłuż planowanej lokalizacji kontenerów budowlanych planuje się montaż 12 kpl Zestawów Gniazd Siłowych – 6 kpl po obu stronach Placu Remontowego. Dokładne rozmieszczenie gniazd zostanie określone przez Zamawiającego na etapie wykonania prac. Każdy zestaw musi być zamocowany do ramy wsporczej stojącej, na fundamencie betonowym.

Zestawy gniazd zasilić z Rozdzielnicy Placu Budowy z dwóch obwodów: 1szy obwód - 7 kpl gniazd, 2gi obwód – 5 kpl gniazd. Schemat zasilania ZGS w załączniku nr 9 . Kable zasilające prowadzić na drabinkach kablowych. Typy i długości kabli zgodnie z listą kablową stanowiącą załącznik nr 7 do zapytania. Trasy kablowe prowadzić na ogrodzeniu wzdłuż linii kontenerów budowlanych. Po lewej części placu przy bramie wjazdowej należy wykonać przepust dla kabli. W tym celu wykonać przekop i ułożyć dwa odcinki rury osłonowej fi110. Typy oraz szacowana długość tras zgodnie z zestawieniem materiałowym stanowiącym załącznik nr 8 do zapytania.

Trasy wykonać tak, aby zachować ciągłość połączenia. Trasy należy uziemić na całej długości w kilku punktach.

 

 

 

 

3.6 Wykonanie instalacji oświetlenia Placu Remontowego wraz z instalacją uziemiającą.

 

W celu doświetlenia Placu Remontowego planuje się postawienie 4 nowych słupów oświetleniowych z oprawami ulicznymi o mocy 70W (w klasie energetyczne min. C) każda przy czym dwa słupy wyposażyć w wysięgniki pojedyncze a dwa słupy wyposażyć w wysięgniki podwójne o rozstawie ramion 120º). Planowana lokalizacja nowych słupów – załącznik nr 10. Słupy postawić na prefabrykowanych dedykowanych fundamentach. Słupy należy zasilić z jednego obwodu Rozdzielnicy Placu Budowy. Kabel zasilający prowadzić na trasie kablowej na płocie elewacji – wykorzystać drabiny przewidziane dla ZGS. Wprowadzenie kabla do słupa od dołu. Kabel przy słupie zabezpieczyć rurą osłonową. Wykonać instalację uziemiającą dla każdego słupa.

 

3.7 Wykonanie monitoringu CCTV Placu Remontowego.

 

Dla zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony mienia teren Placu Remontowego będzie stałe monitorowany. W tym celu przewiduje się zainstalowanie 7 kamer systemu CCTV na nowych i istniejących słupach oświetleniowych. Lokalizacja kamer – załącznik nr 10. Montaż kamery na dedykowanym uchwycie. Podłączenie okablowania wykonać w puszce montażowej zlokalizowanej przy kamerze. Kable sygnałowe prowadzić po przygotowanych trasach kablowych z wykorzystaniem separacji. Podłączenie kamer K-2 wymaga wykonania przekopu między słupami. Kable sterownicze zabezpieczyć rurą osłonową fi50. Równolegle ułożyć rurę osłonową fi50 stanowiącą rezerwę. Wszystkie kable wprowadzić do słupa od dołu. Wejście kabla zabezpieczyć rurą osłonową fi50. Sygnały ze wszystkich kamer należy wpiąć do skrzynki monitoringu MPR, która będzie zlokalizowana przy RPR. Wyposażenie skrzynki zgodnie z zestawieniem materiałowym stanowiącym załącznik nr 8 do zapytania.

Kamery zostaną wpięte do istniejącego systemu monitoringu zakładu. W tym celu należy wykonać połączenie kablem światłowodowym z szafy teleinformatycznej =AU18d+VN01 zlokalizowanej w ST03 do budynku pompowni. Następnie patchcordem światłowodowym należy wpiąć się do szafki Monitoringu Placu Remontowego. W szafie teleinformatycznej =AU18d+VN01 przewidzieć montaż dodatkowej przełącznicy światłowodowej 19” 1U. W budynku pompowni zrobić zapas światłowodu na dedykowanym stelażu. Kabel zakończyć w przełącznicy światłowodowej naściennej.

Po zakończeniu prac instalacyjnych system należy skonfigurować i uruchomić.

 

3.8 Wykonanie pomiarów po-montażowych i ochronnych dla wszystkich instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.

 

Po zakończeniu prac instalacyjnych Wykonawca wykona wszystkie niezbędne pomiary po montażowe wszystkich instalacji na zgodność z obowiązującymi przepisami i normami. Pozytywna ocena wyników pomiarów pozwali na oddanie instalacji do ruchu.

 

3.9 Wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z inwentaryzacją geodezyjną:

 

Wykonawca po zakończeniu prac dostarczy dokumentację powykonawczą wraz z pełną dokumentacją jakościową zawierającą aprobaty, dopuszczenia zastosowanych materiałów a także komplet protokołów pomiarowych z wykonanych prób i badań instalacji elektrycznych i uziemiających.

 

3.10 Nadzór nad wykonaniem zlecenia w osobie posiadającej uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, branży elektrycznej.

 

Całość prac musi być wykonywana pod nadzorem osoby uprawnionej posiadającej uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, w branży elektrycznej.

 

Podstawy wyceny:

  1. Projekt techniczny stanowiący załącznik do niniejszego zapytania,
  2. Wizja lokalna na obiekcie odbyta w wyznaczonym terminie,
  3. Pozostałe załączniki

 

  1. Harmonogram wykonania prac

 

Termin zakończenie prac: 30.09.2025

 

 

  1. Termin składania ofert

 

Termin składania ofert do 21.08.2025

Termin zadawania pytań do 14.08.2025

Termin odbycia wizji lokalnej: 28.07 – 01.08.2025

 

  1. Oferta cenowa:

 

Szczegółowa oferta cenowa powinna zawierać:

 

  • Wycena prac zgodnie z zakresem - punkt 3. Należy podać całkowitą wartość oferty. W załączeniu podać koszt wykonania poszczególnych etapów:
    1. Demontaż, prefabrykacja i montaż rozdzielnicy RPR
    2. Wykonania instalacji Zestawów Gniazd Siłowych
    3. Wykonania instalacji oświetlenia Placu Remontowego
    4. Wykonania instalacji monitoringu Placu Remontowego
    5. Dostarczenie kompletnej dokumentacji powykonawczej i jakościowej oraz Nadzór.
  • Wykaz wykonanych inwestycji zgodnie z punktem 7
  • Oświadczenie potwierdzające spełnienie warunków uczestnictwa w postępowaniu ofertowym (załączony i podpisany załącznik nr 4)
  • Podpisany obustronnie protokół z odbycia wizji lokalnej – załącznik nr 11
  • Warunki handlowe (cena, warunki płatności, gwarancje);
  • Czas i koszt dostawy;
  • Określenie granic dostaw (punktów styku);
  • Cena ofertowa powinna być stała, obowiązująca w całym okresie realizacji przedsięwzięcia.

 

Podana w ofercie cena ofertowa netto musi uwzględniać wszystkie wymagania niniejszej SIWZ oraz obejmować wszystkie koszty bezpośrednie i pośrednie, jakie poniesie Wykonawca z tytułu terminowego i prawidłowego wykonania całości przedmiotu zamówienia.

 

  1. Warunki udziału w postępowaniu

 

    1. Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności

 

O udzielenie zamówienia może ubiegać się wyłącznie podmiot spełniający łącznie wszystkie następujące warunki:

    1. Czynne prowadzenie działalności gospodarczej (aktywny wpis w CEIDG lub KRS) oraz posiadanie uprawnień do wykonywania działalności polegającej na sprzedaży przedmiotu zapytania ofertowego – weryfikacja na podstawie oświadczenia stanowiącego integralną część oferty.
    2. Wobec Oferenta nie otwarto likwidacji ani nie ogłoszono upadłości – weryfikacja na podstawie oświadczenia stanowiącego integralną część oferty.
    3. Brak powiązań osobowych lub kapitałowych z Zamawiającym – weryfikacja na podstawie oświadczenia stanowiącego integralną część oferty.
    1. Wiedza i doświadczenie

O udzielenie zamówienia może ubiegać się wyłącznie podmiot, który posiada wiedzę i doświadczenie umożliwiające poprawną realizację zamówienia. Wymagane jest, aby Oferent posiadał udokumentowane doświadczenie (tj. co najmniej 5 zrealizowanych zamówień w ciągu ostatnich 5 lat, każde na kwotę nie mniejszą niż 200 000 zł netto wartości inwestycji w zakresie budowy instalacji elektrycznych, przemysłowych w branży cementowej lub pokrewnej (zlecający ma prawo zażądać przedstawienia dokumentów w celu weryfikacji). Ocena spełnienia warunku dokonana zostanie na zasadzie spełnia / nie spełnia na podstawie złożonego przez Oferenta oświadczenia (Załącznik nr 4) do zapytania ofertowego. Zamawiający może żądać od Dostawcy dodatkowych dokumentów potwierdzających spełnienie niniejszego warunku.

    1. Potencjał techniczny

O udzielenie zamówienia może ubiegać się wyłącznie podmiot, który posiada potencjał techniczny umożliwiający poprawną realizację zamówienia.

    1. Osoby zdolne do wykonania zamówienia

O udzielenie zamówienia może ubiegać się wyłącznie podmiot, który posiada zasoby kadrowe umożliwiające poprawną realizację zamówienia.

    1. Sytuacja ekonomiczna i finansowa

O udzielenie zamówienia może ubiegać się wyłącznie podmiot, który znajduje się w sytuacji ekonomicznej i finansowanej zapewniającej prawidłową realizację pełnego zakresu przedmiotu zamówienia, w tym jego terminową realizację oraz nie znajduje się w stanie upadłości ani likwidacji, nie wszczęto wobec Oferenta postępowania upadłościowego czy likwidacyjnego.

 

  1. Inne postanowienia zapytania ofertowego
  1. W ramach postępowania Zamawiający nie dopuszcza ofert wariantowych oraz wariantowości cen.
  2. W ramach postępowania Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
  3. Zamawiający ma prawo wglądu do dokumentów potwierdzających prawdziwość danych zawartych w ofercie oraz załącznikach do oferty.
  4. W przypadku niewpłynięcia żadnej oferty na przedmiot zamówienia lub wpłynięcia tylko ofert podlegających odrzuceniu, lub w sytuacji, gdy wszyscy potencjalni Dostawcy zostaną wykluczeni z postępowania, lub nie spełnią warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający dokona wyboru dowolnego Dostawcy przedmiotu zamówienia (z wolnej ręki), który spełni wszystkie kryteria i warunki określone w niniejszym zapytaniu ofertowym.
  5. Jeżeli zaoferowana cena lub koszt wydadzą się rażąco niskie w stosunku do przedmiotu zamówienia, tj. różnią się o więcej niż 30% od średniej arytmetycznej cen wszystkich ważnych ofert niepodlegających odrzuceniu, lub wzbudzą wątpliwości Zamawiającego co do możliwości wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w zapytaniu ofertowym lub wynikającymi z odrębnych przepisów, Zamawiający żąda od Oferenta złożenia w wyznaczonym terminie wyjaśnień, w tym złożenia dowodów w zakresie wyliczenia ceny lub kosztu. Zamawiający oceni te wyjaśnienia w konsultacji z Oferentem i będzie mógł odrzucić tę ofertę wyłącznie w przypadku, gdy złożone wyjaśnienia wraz z dowodami nie uzasadniają podanej ceny lub kosztu w tej ofercie.
  6. W przypadku, gdy wybrany Dostawca odstąpi od zawarcia umowy w sprawie zamówienia, Zamawiający może zawrzeć umowę z Oferentem, który w prawidłowo przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia uzyskał kolejną najwyższą liczbę punktów.
  7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyn na każdym etapie postępowania, w tym na etapie zakończenia postępowania bez dokonania wyboru Dostawcy oraz do unieważnienia postępowania także po dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty.

 

  1. Kryteria oceny oferty

Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie następujących kryteriów:

    1. Kryteria formalne:
  1. Spełnienie warunków udziału w postępowaniu określonych w punkcie 7.
  2. Przygotowanie  oferty zgodnie z wymaganiami określonymi w punkcie 6.
  3. Złożenie oferty w terminie.
  4. Termin wykonania zgodnie z harmonogramem - punkt 4.
  5. Przedstawienie wszystkich wymaganych załączników do zapytania ofertowego.
  6. Zakres oferowanego zamówienia jest zgodny z określonymi wymogami.
  7. Posiadanie lub gotowość do ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na kwotę min. wartości oferty
  8. Doświadczenie - lista min. 5 zrealizowanych zamówień w ciągu ostatnich 5 lat każde na kwotę nie mniejszą niż 200 000 zł netto wartości inwestycji w zakresie budowy instalacji elektrycznych, przemysłowych w branży cementowej lub cementowej (zlecający ma prawo zażądać przedstawienia dokumentów w celu weryfikacji)
  9. Oświadczenie potwierdzające spełnienie warunków uczestnictwa w postępowaniu ofertowym załączony i podpisany (Załącznik nr 4)

Niespełnienie któregokolwiek z powyższych kryteriów spowoduje odrzucenie – nie będzie podlegała dalszej ocenie, przy czym istnieje możliwość uzupełnienia oferty, jeśli Zamawiający uzna, że jej weryfikacja będzie wymagała wyjaśnienia informacji zawartych w ofercie. W takich przypadkach, odrzucenie oferty nastąpi, jeśli Oferent nie uzupełni złożonej oferty w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od otrzymania od Zamawiającego wezwania do uzupełnienia. W przypadku uzupełnienia oferty przez Oferenta, Zamawiający dokona ponownej oceny oferty biorąc pod uwagę dostarczone uzupełnienia. Ponowny brak spełnienia któregokolwiek z powyższych kryteriów spowoduje odrzucenie oferty bez możliwości jej ponownego uzupełnienia.

 

    1. Kryteria punktowe:
  1. Przy ocenie oferty będą brane pod uwagę następujące elementy:
  1. cena zamówienia netto (A) - waga: 85%,
  2. Czas reakcji serwisu ( B ) – waga 5%,
  3. Gwarancja (C) - waga 10%.

 

  1. Końcowa liczba punktów to sumaryczna ilość punktów za poszczególne kryteria. Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska najwyższą końcową liczbę punktów.
  2. Cena zamówienia (A) (max 80 pkt):
  1. Wartość oferty powinna zawierać wszystkie koszty wg pkt. 6., jakie Zamawiający będzie musiał ponieść w związku z wykonaniem przedmiotu zamówienia.
  2. Cena podlegająca ocenie będzie łączną ceną netto (bez VAT) za wykonanie zlecenia.
  3. Cena przedmiotu zamówienia może być tylko jedna - nie dopuszcza się wariantowości ofert. Wszelkie upusty, rabaty, winny być od razu ujęte w cenie, tak by podana cena za realizację przedmiotu zamówienia była ceną ostateczną, bez konieczności dokonywania przez Zamawiającego przeliczeń i innych działań w celu jej określenia.

Metodologia przyznania punktów:

Liczba punktów (A) dla badanej oferty zostanie obliczona wg następującego wzoru:

 

A= cena ofertyna której wskazano najniższą cenę netto wsród ocenianych ofertcena wskazana na ofercie badanej*80%

 

  1. Czas reakcji serwisu (B)  (max 5 pkt):
      1. Czas reakcji od zgłoszenia do momentu przyjazdu serwisu na miejsce zgłoszenia Metodologia przyznania punktów:

Liczba punktów (B) dla badanej oferty zostanie obliczona wg następującego wzoru:

 

B= Liczba godzin wskazana przez firmę z najkrótszym czasem reakcjiLiczba godzin wskazana przez firmę badaną*5%

  1. Gwarancja (C)  (max 10 pkt)
  1. Gwarancja rozumiana jako – Okres udzielonej gwarancji od momentu podpisania protokołu uruchomienia. Metodologia przyznania punktów:

Liczba punktów (C) dla badanej oferty zostanie obliczona wg następującego wzoru:

C= Ilość miesięcy  oferty badanejIlość miesięcy ofertyna której wskazano największą liczbę wśród ocenianych ofert*10%

 

  1. Oferta, która otrzyma największą liczbę punktów wyliczoną wg poniższego wzoru zostanie uznana za najkorzystniejszą. Wybór Zamawiającego jest ostateczny i nie podlega zaskarżeniu oraz zażaleniu.

OCENA KOŃCOWA = A + B +C

  1. Wyniki działań matematycznych, dokonywanych przy ocenie badania ofert podlegają zaokrągleniu do drugiego miejsca po przecinku. W przypadku uzyskania w ten sposób równej punktacji dla co najmniej dwóch ofert, dokonuje się ponownych wyliczeń, zaokrąglając wyniki działań matematycznych do czwartego miejsca po przecinku.
  2. Oferty spełniające wszystkie wymogi przedstawione w niniejszym zapytaniu ofertowym, zostaną uszeregowane od najmniej korzystnej do najbardziej korzystnej cenowo. Następnie ofertom zostaną przyznane punkty zgodnie z metodologią przyznawania punktów opisaną powyżej. W postępowaniu ofertowym zwycięży Oferent, który zdobędzie najwyższą liczbę punktów. W przypadku równej liczby punktów zwycięży Oferent, który zaproponował najbardziej korzystną cenę.

 

 

  1. Wykluczenia

 

    1. Wykluczeniu z postępowania podlegają Dostawcy, którzy są powiązani osobowo lub kapitałowo z Zamawiającym. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzaniem procedury wyboru Dostawcy, a Dostawcą, polegające w szczególności na:
  • uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej, posiadaniu co najmniej 10 % udziałów lub akcji, o ile niższy próg nie wynika z przepisów prawa,
  • pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
  • pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli, albo pozostawaniu we wspólnym pożyciu z Wykonawcą, jego zastępcą prawnym lub członkami organów zarządzających lub organów nadzorczych wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia,
  • pozostawaniu z Dostawcą w takim stosunku prawnym lub faktycznym, że istnieje uzasadniona wątpliwość co do ich bezstronności lub niezależności w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
    1. Wykluczeniu z postępowania podlegają Dostawcy, którzy znajdują się na liście podmiotów objętych sankcjami oraz wykluczonych z postępowania zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
    2. Wykluczeniu z postępowania podlegają Dostawcy, którzy podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1).

 

 

  1. Kryteria oceny oferty

 

Kryterium

Waga

Cena

85 %

Doświadczenie w podobnych projektach (branża cementowa lub pokrewna) poparte referencjami

                                                                                                                                                                                                                                                     5 %

Gwarancja (dotyczy dostaw i wykonania instalacji)

10 %

Zamawiający zastrzega sobie prawo wyłączenia części zakresu robót z oferty bez podania przyczyn. Przed złożeniem oferty należy dokonać wizji lokalnej!!!!

 

  1. Dane kontaktowe

 

Sprawy techniczne:

 

              inż. Adam Tarach

              tel. +48 886 776 380

              tel. +48 41 346 60 50

              fax: +48 41 346 64 98

              E-mail:adam.tarach@dyckerhoff.com

 

 

Sprawy handlowe:

Arkadiusz Witos

Tel. +48 41 346 65 93

tel +48 600 083 475

E-Mail: arkadiusz.witos@dyckerhoff.com

  1. Adres dostawy

 

Dyckerhoff Polska sp. z o.o., Cementownia Nowiny

ul. Zakładowa 3,

26-052 Nowiny, Polska

 

  1. Informacje dodatkowe

 

Firma Obca pracująca na terenie Cementowni Dyckerhoff Polska w Nowinach jest zobowiązana do przestrzegania instrukcji „Zasad funkcjonowania firm obcych na terenie cementowni Dyckerhoff Polska” patrz (Załącznik nr 2).

 

  1. Wykonawca zobowiązany będzie do przygotowania i przedstawienia planu: ”Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia” – przed przystąpieniem do prac.
  2. Wykonawca deklaruje pełną gotowość do koordynacji prac z pozostałymi branżami: Budowlaną i Technologiczną. Harmonogram szczegółowy zostanie opracowany w porozumieniu z wyłonionymi wykonawcami pozostałych branż. Harmonogram wymaga akceptacji Zamawiającego.
  3. Wykonawca zapewni koordynację prac w języku polskim i angielskim.
  4. Wykonawca przedstawi warunki gwarancji na w/w prace. Okres gwarancji jest liczony od momentu uruchomienia urządzeń i podpisania protokołu końcowego.
  5. Zamawiający nie zwraca kosztów przygotowania i złożenia oferty.
  6. Na etapie podpisania umowy Wykonawca przedstawi szczegółowy kosztorys wykonania zadania.
  7. Zamawiający zastrzega sobie prawo dodatkowych negocjacji cenowych z oferentami.
  8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie wybrania żadnej oferty, powtórzenia akcji ofertowej lub odstąpienia od realizacji Zamówienia.
  9. Wykonawca zobowiązuje się do zachowania tajemnicy i nie wykorzystywania do celów innych niż wykonanie prac w ramach niniejszej umowy, wszystkich informacji zawartych w dokumentach udostępnionych przez Inwestora oraz do ich zwrotu wraz z opracowaniem będącym przedmiotem zlecenia lub niezwłocznie po wstrzymaniu lub przerwaniu prac, a ich kopie, wykonane w dowolnej formie, obowiązany jest zniszczyć.
    Jednocześnie Wykonawca zobowiązuje się do należytego zabezpieczenia informacji, o których mowa wyżej w celu zachowania tajemnicy i ich nie ujawniania osobom trzecim ani też powielania bez pisemnej zgody Zamawiającego.

 

 

Ważne informacje uzupełniające do przetargu ofertowego z którymi należy się zapoznać:

 

W związku z wejściem w życie w dniu 1 stycznia 2020 r. ustawy z dnia 19 lipca 2019r. o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia zatorów płatniczych (Dz.U. z 2019r. poz. 1649) informujemy, że: Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Nowinach przy ul. Zakładowej 3, 26-052 Nowiny, posiada status  dużego przedsiębiorcy, w rozumieniu Załącznika nr I Rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia: 17 czerwca 2014r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 Traktatu (Dz. Urz. UE L 187 z dnia 26.06.2014r z późniejszymi zmianami ).

Załączamy link do ogólnie przyjętego Kodu Postępowania w Koncernie Buzzi Unicem SpA. Wnosimy o zapoznanie się i jego przestrzeganie w relacjach biznesowych z Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.

                   https://www.dyckerhoff.pl/kodeks-postepowania

  1. Kluczowe warunki zmiany umowy, która zostanie podpisana z wybranym wykonawcą

Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Dostawcy, w następującym zakresie:

  1. Konieczność wprowadzenia zmian będzie następstwem zmian wprowadzonych w umowach pomiędzy Inwestorem  (Zamawiającym) a inną niż Wykonawca stroną, w tym innym wykonawcą lub instytucją nadzorującą realizację projektu, w ramach którego realizowane jest Zamówienie, przy czym zmiana może dotyczyć wyłącznie tych zapisów umowy, na które będą miały bezpośredni wpływ modyfikacje, a zmiany nie mogą prowadzić do zwiększenia wynagrodzenia Wykonawcy.
  2. Dopuszcza się zmianę terminu wykonania umowy w przypadkach, gdy:
  1. wystąpiły zjawiska związane z działaniem siły wyższej (klęska żywiołowa, niepokoje społeczne, działania militarne, pandemia, itp.) uniemożliwiające dostawę przedmiotu zamówienia,
  2. wystąpią okoliczności, których strony umowy nie były w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności lub z przyczyn wystąpienia przeszkód formalnoprawnych niezależnych od stron umowy,
  3. powstały opóźnienia na wcześniejszych etapach realizacji projektu,
  4. powstały opóźnienia w wydaniu lub zmiany w decyzjach administracyjnych lub innych instytucji (decyzje władz publicznych, zmiany obowiązującego prawa, oczekiwanie na nieprzewidziane wcześniej a konieczne wyniki ekspertyz, wyroki sądowe, itp.),
  5. przedmiot umowy zostanie wykonany przed terminem umownym i pozyskania przez Inwestora (Zamawiającego) środków na zapłatę wynagrodzenia Wykonawcy we wcześniejszym terminie,
  6. wystąpi potrzeba przeprowadzenia dodatkowych dostaw, polegających na częściowej wymianie dostarczonych elementów zamówienia lub instalacji albo zwiększeniu zaplanowanej dostawy lub rozbudowie istniejących instalacji.

Wszelkie zmiany postanowień umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności. Wystąpienie którejkolwiek z wymienionych wyżej okoliczności w zakresie mającym wpływ na przebieg realizacji zamówienia skutkuje tym, iż termin wykonania umowy może ulec odpowiedniemu przedłużeniu/zmianie o czas niezbędny do zakończenia wykonania jej przedmiotu w sposób należyty. Wszelkie opóźnienia/zmiany muszą być udokumentowane stosownymi protokołami podpisanymi przez Wykonawcę i Inwestora (Zamawiającego), na podstawie których strony ustalą nowe terminy.

 

 

 

  1. Załączniki

 

Załącznik nr 1 - Ogólne warunki zakupu Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.

Załącznik nr 2 - Zasady funkcjonowania firm obcych

Załącznik nr 3 - Klauzula dotycząca wzajemnego powierzenia danych

Załącznik nr 4 - Oświadczenie potwierdzające spełnienie warunków uczestnictwa

Załącznik nr 5 - Wymagania elektryczne

Załącznik nr 6 – Zapytanie ofertowe do przetargu

Załącznik nr 7 - Lista kablowa

Załącznik nr 8 - Wykaz materiałów

Załącznik nr 9 - RPR.400V

Załącznik nr 10 - Plan Zagospodarowania Placu Remontowego

Załącznik nr 11 - Wzór protokołu z odbycia wizji lokalnej

 

 

 

 

          Z poważaniem

          Dyckerhoff Polska

Waluta:
PLN
Produkty
Produkt Indeks/Nr produktu Ilość Jednostka miary
1. Wykonanie instalacji elektrycznych dla projektu: „Rozbudowa instalacji elektrycznych i CCTV na Placu Remontowym” 1 szt.
Kryteria formalne (warunki udziału w postępowaniu):
1. Termin płatności: 30 dni
2. Miejsce dostawy: siedziba
3. Koszt transportu: po stronie dostawcy
Dodatkowe warunki formalne:
-
Kryteria oceny oferty:
1. Cena - 85%
2. Czas reakcji serwisu - 5%
3. Gwarancja - 10%
Dodatkowe pytania do oferty:

Brak pozycji

Uwaga:

  1. Nasza firma wykorzystuje Platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z dostawcami.
  2. Oferty handlowe przyjmowane są tylko przez platformę zakupową.
  3. Rejestracja w bazie dostawców naszej firmy, przeglądanie zapytań ofertowych oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
  4. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade zarejestruj się w bazie dostawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto dostawcy umożliwia otrzymywanie zapytań ofertowych od wielu kupców.
  5. Aby przeglądać zapytania ofertowe od firmy, która je złożyła, musisz być zarejestrowany w jej bazie dostawców.
  6. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.